Služby

Bezplatné poradenstvo a analýza trhu

Kvalitná prezentácia nehnuteľností

Aktívne vyhľadávanie záujemcov o kúpu/prenájom nehnuteľností

Kúpno-predajné alebo nájomné zmluvy vypracované advokátom

Sprostredkovanie úveru na bývanie

Odkúpenie nehnuteľností

Odhad trhovej ceny pre rôzne účely (súd, dedičstvo, rozvod, majetkové vysporiadanie a iné)Ako vyzerá postup pri predaji nehnuteľnosti?

Predaj nehnuteľnosti je proces, ktorý pozostáva z viacerých častí. Aby ste vedeli, ako to vyzerá a čo všetko vás pri predaji nehnuteľností čaká, zhrnuli sme to v niekoľkých bodoch. Vďaka nim sa na jednotlivé kroky môžete dopredu pripraviť. V KN REALITY vám radi odpovieme na všetky otázky, aby vám nechýbali žiadne informácie.


1

Analýza

Na prvom stretnutí zhodnotíme situáciu klienta aj aktuálnu situáciu na realitnom trhu, aby bolo uvedenie nehnuteľnosti správne načasované. Spolu sa dohodneme na stratégii predaja, príprave nehnuteľnosti a inzerovanej cene, ktorá by mala odzrkadľovať reálny stav. S klientmi na úvodnom stretnutí podpisujeme sprostredkovateľskú zmluvu.

2

Marketing

Najprv treba nehnuteľnosť na predaj pripraviť. Či už ide o vypratanie, menšie stavebné úpravy, zariadenie alebo homestaging. Priestor nafotíme, po prípade vyhotovíme aj video, virtuálnu obhliadku či pôdorys. Následne nasadíme nehnuteľnosť do predaja na našej webovej stránke www.knreality.sk a najnavštevovanejších realitných portáloch.

3

Obhliadky

Naši makléri sú pripravení záujemcom o kúpu odpovedať na telefonické aj emailové otázky, dohadujú termíny obhliadok a zabezpečujú ich realizáciu. Analyzujú postrehy a názory záujemcov, aby sa mohla stratégia predaja prehodnotiť alebo upraviť. Makléri majiteľa priebežne informujú o výsledkoch a navrhujú riešenia, ktoré by pomohli efektívnejšiemu predaju.

4

Predaj a prevod

Naša realitná kancelária je nápomocná aj pri vybavení hypotekárnych úverov. Z viacerých ponúk bánk spoločne vyberáme tú najvhodnejšiu. Kúpne zmluvy zabezpečuje advokát, aby bolo po právnej stránke všetko v poriadku. Ostatné povinnosti na katastri a pri odovzdaní nehnuteľnosti má pod palcom maklér. Klientov oboznámi s úkonmi, ktoré musia po prevode nehnuteľnosti spraviť.

Ak potrebujete nezáväzne konzultovať svoju situáciu alebo máte záujem o naše služby,
radi vás privítame v našich priestoroch na Župnej 14 v Komárne.

Kontaktovať nás môžete emailom, telefonicky alebo cez kontaktný formulár.